Hizmetlerimiz

Neden Mobil Oto Market 

Otomotiv sektöründe yeni bir soluk olmak adına ve sektörün hizmet kalitesini dahada yukarı çekmek için çıktık yola. Amacımız en iyi ürünü en uygun fiyata sunarken sizlere en iyi hizmeti vermek. %100 müşteri memnuniyeti adına yapılabilecek her türlü faaliyeti ve operasyon sürecini profesyonel ekibimizle sağlıyoruz. Siparişleriniz ile ilgili en ufak bir sorunda dahi sizler ile hızlıca iletişime geçerek sizlerin olası bir zarara uğramanızı %100 engelliyoruz. Sipariş ettiğiniz ürünleri beğenmemeniz durumunda (ürün tekrar satılabilir durumda olması koşuluyla) 14 gün içerinde bize karşı ödemeli gönderebilirsiniz. 

100%
%100 müşteri memnuniyeti için sürekli çalışıyoruz..

 

KURUMSAL TAKSİ KİRALAMA HİZMETLERİ

SIFIR VE 2.EL SATILIK ARAÇLAR

” Mobil Oto Market; taksi esnafına indirimli araç alım-satım,indirimli yedek parça-servis hizmetlerimiz Mobil Taksi Duraklarımız faaliyete geçtiği anda İstanbul ilinde Anadolu ve Avrupa yakasında iki ana tesis kurularak faaliyete geçerek aktif edilecektir. 

” Mobil Oto Servis; taksi esnafına indirimli araç alım-satım,indirimli yedek parça-servis hizmetlerimiz Mobil Taksi Duraklarımız faaliyete geçtiği anda İstanbul ilinde Anadolu ve Avrupa yakasında iki ana tesis kurularak faaliyete geçerek aktif edilecektir.