Hits: 34

Hakkımızda

Mobil Oto Market otomotiv satış ve sonrası hizmetlerini ileri bir boyuta taşımak, araç sahiplerine daha şeffaf ve rahat oto alım-satım yedek parça ve bakım hizmetleri sunmak için 2010 yılında MOBİLTAKSİ LTD. bünyesinde kuruldu. Araç sahiplerinin kaliteli ve güvenilir hizmetlere uygun fiyatlarla ulaşamaması, araç alım satım ticari hat alım satım servis yedek parça bakım-onarm işlemlerinin online ortamda gerçekleşmesii Mobil Oto Market’in çıkış noktalarını oluşturdu.

İstanbul merkezli olan firmamız otomobil sektöründe bir çok markayı tek bir yerde toplayarak sizlerin ürün arayışlarınıza hızlıca cevap verebilmektedir. 

Uzman ve deneyimli ekibimizle sizler için en iyi ürün yelpazesini oluşturmaktadır. 

2006
2006

Taksi Center, 2006 yılında İstanbul Çamlıca’da Ticari Taksi  sektöründe faaliyetlerine başlamıştır.

Gelişim hamlesini 2010 yılında Mobil Taksi LTD. firmasını kurarak sürdürmüştür.

Sektörde yılların verdiği deneyim, yüksek seviyede sektörel teknolojik bilgi birikimi , teknolojik hizmet anlayışı ile özellikle Taksi Yönetim Merkezi kurma alanında uzmanlaşmıştır.

Taksi ulaşım sektöründe teknoloji dünyasının dev markalarının çıkmasında sürekli katkıda bulunarak faaliyetlerini farklı farklı markaların dünya da taksi sektöründe egemen olmasını sağlayarak taksi ulaşımını dijitalleştirmiştir…

Bünyesinde çağrı merkezi barındıran Mobil Taksi LTD.; çalışan sayısı, araç gereç ve donanım kapasitesi(mobilotomarket) , taksi merkezleri , mobil taksi akademi ve Güvenlik Kabinli Elektrikli mobil taksilerimiz ile sektörün ve dünyanın en büyük taksi işletmecilerinden biri olma hedefindedir.